NUEVOS TORNEOS       

 

       

                             23/05

 LLAMPEC DE SANT BOI DE LLUÇANES

                          3ª PROVA 

       12è  CIRCUIT LLAMPEC OSONA 

                             23/05

   XI TORNEIG INFANTIL COSMOCAIXA 

 

                            23/05

        CAMPIONAT DE CATALUNYA 

                    DE VETERANS

 

                            24/05

             I ACTIU DE PRIMAVERA 

                 DEL TRES PEONS

 

                             25/05

                III CIRCUIT LLAMPEC

 " FRANCISCO GONZALEZ GUILLEM "

                         6º TORNEO

                             31/05

         X  CAMPIONAT DE RAPIDES 

              " VILA DE SALLENT " 

                  VALID XVII CIRCUIT 

              CATALUNYA CENTRAL

                              31/05

                   II TORNEIG OBERT 

            MONTORNES DEL VALLES

 

                              31/05

               I TORNEIG ACTIUS

 

                              31/05

                     3ER. TORNEIG 

         " LA CANALLA D´EN NICOLAS " 

           CLUB D´ESCACS CORNELLA

                              01/06

   III  OBERT ACTIU DIAGONAL MAR

 

                            06/06

        TROBADA D´INICIACIO SUB-8

               VALLES ORIENTAL

                            06/06

             II TORNEO MEMORIAL 

         ADOLFO GONZALEZ PEREZ 

  MODALIDAD 960 RANDOM FISCHER

                              07/06

       XIII TORNEIG OBERT  ACTIU

 “VILA DE SANTA COLOMA DE QUERALT”

 

                            07/06

                SEGONA PROVA

   XVII CIRCUIT DE LA CATALUNYA                                  CENTRAL     

        CLUB  ESCACS  SANTPEDOR

                             07/06

 

                    I TORNEIG ACTIU 

               "AJEDREZ JAKE CLUB - 

                 CIUTAT HOSPITALET ” 

 

                             12/06

       XI TORNEO IRT  ( ALICANTE )

                            14/06

VIII OPEN INTERNACIONAL MEMORIAL          EZEQUIEL MARTIN ( MOLLET )

                             14/06

III  TORNEIG SUB-16 JOVES PROMESES               MOLLET DEL VALLES

                             19/06

II  OPEN INTERNACIONAL SUB -2200 

              " RUTAS DE CUENCA "

                             20/06

           3r OPEN INTERNACIONAL 

          ACTIUS "CIUTAT DE RUBÍ " 

                              21/06

     VI  MEMORIAL JOSEP LORENTE 

     OBERT INTERNACIONAL ACTIU

 

                              25/06

           XXIII OPEN INTERNACIONAL

               CIUTAT DE MONTCADA

 

                              25/06

                  SETENA EDICIÓ 

         " ESCACS A LA FRESCA "

        CLUB D´ESCACS GERUNDA

                              26/06

        IV OBERT INTERNACIONAL

                DE MASDENVERGE  

      TERRES DE L'EBRE -SUB 2200

 

                             26/06

 

     CAMPUS D´ESCACS A BARBERA 

 

                             29/06

CAMPUS D´ESCACS EN MANRESA  

                 GM JORDI MAGEM 

                 MI JOAN MELLADO

                             03/07

               OPEN DE BENASQUE

                              04/07

            XVII OPEN INTERNACIONAL

                 DE TORREDEMBARRA

                              04/07

             OPEN INTERNACIONAL

              BARBERA DEL VALLES


                             13/07

       XVII  OBERT INTERNACIONAL 

                     SANT MARTI 

 

            GRUPO A     GRUPO B

                              15/07

2n CAMPUS D´ESCACS D´ANDORRA 

                   15 AL 17 DE JULIO 

                             GM’S 

ARTHUR KOGAN I OSCAR DE LA RIVA

                              15/07

II  OPEN INTERNACIONAL D´AMPOSTA             MEMORIAL " JOSE BALAGUE "

                              18/07

33 OPEN INTERNACIONAL D´ANDORRA

               HOTEL ST. GOTHARD

                              18/07

    XVII  OBERT RAPID SANT MARTI

 

                             19/07

CAMPAMENTO JUVENIL DE AJEDREZ

         C.D.E. EXCALIBUR ( ALBACETE )

                             22/07

         41 OPEN INTERNACIONAL 

                   VILA DE SITGES

 

                              25/07

           IV CENTENARIO QUIJOTE 

                       CIUDAD REAL

 

                              26/07

          XVI OBERT INTERNACIONAL 

                     CIUTAT D´OLOT

                              26/07

 

    CAMPAMENTO JUVENIL DE AJEDREZ

         C.D.E. EXCALIBUR ( ALBACETE )

 

                              02/08

          41è OBERT INTERNACIONAL 

              CIUTAT DE BADALONA 
“MEMORIAL MIQUEL CASTELLÀ I GILI”

 

       GRUPO A   GRUPO B    GRUPO C

                              07/08

 

I OPEN INTERNACIONAL INFANTIL                        TOMATA DE PENJAR 

              ALCALA-ALCOSSEBRE

                             11/08

        XVI  OBERT INTERNACIONAL 

           MIQUEL MAS ( FIGUERES )

                             15/08  

    VII TORNEIG D´ESCACS RAPIDS 

                      DE MANLLEU

                            17/08

    OPEN SOTS -2300 Y SOTS -2000

                  IGUALADASCACS  

                             18/08

OPEN FEMENI Y OPEN > 65 ANYS

                  IGUALADASCACS

                              21/08

         VII TORNEO DE AJEDREZ
 “ENCRUCIJADA ENTRE DOS REINOS” 

                              21/08

XVII OPEN INTERNACIONAL DE SANTS

      HOSTAFRANCS I LA BORDETA

                              20/09 

XLIII TORNEIG DE PARTIDES RÀPIDES

                                              CLUB D’ESCACS AVINYÓ

 VÀLID PER AL CIRCUIT DE PARTIDES RÀPIDES DE LA CATALUNYA CENTRAL

                          10 11 12/10 

               CAMPIONAT CATALA

               PER EQUIPS D´EDATS

                             12/12

CAMPEONATO DE CAT. POR EDADES

      MEMORIAL GARCIA ILLUNDAIN

                            SITGES

                              13/12

        II FESTIVAL INTERNACIONAL 

                 SUNWAY SITGES