TU TIENDA ESPECIALISTA EN AJEDREZ

 

 

CALENDARI


   XIX OPEN INTERNACIONAL

      DE SANTS, HOSTAFRANCS 

        I LA BORDETA

                  EMPAREJAMIENTOS

 GRUPO A     GRUPO B 

GRUPO C

                 PARTIDAS EN DIRECTO


                 TORNEOS EN JUEGO

          TORNEOS FINALIZADOS 2017

         

NUEVOS TORNEOS    

                              25/08

               XI TORNEO RELAMPAGO

                VILLA DE CINTRUENIGO

                          NAVARRA

                            26/08

 XI TORNEIG DE PARTIDES RAPIDES

                             U-16 

  FESTA MAJOR DE PINEDA DE MAR

                           26/08

 I TORNEIG DE PARTIDES RAPIDES

                           S-60

  FESTA MAJOR DE PINEDA DE MAR

                                                                           26/08

           XXXII TORNEO NOCTURNO 

              CIUDAD DE ESTEPONA 

                          MALAGA

                            26/08

                           II OBERT 

                LIRA VENDRELLENCA


                            26/08

          57è TORNEIG DE RÀPIDES 

                DE FESTA MAJOR

        MEMORIAL VICENÇ GÜIXENS

        VILAFRANCA DEL PENEDES

                              27/08

  VII TORNEIG 

       DE PARTIDES RAPIDES 

        FESTA MAJOR 

   VILA DE RIPOLLET

                             27/08

                III OBERT D´ESCACS

                         CREIXELL

 

                             27/08

                            XXXIX 

                           TORNEIG 

              DE PARTIDES RAPIDES 

        FESTA MAJOR  PINEDA DE MAR

                               28/08

       44 OPEN INTERNACIONAL 

   CIUTAT DE MANRESA

       +

       25 OPEN JUVENIL 

     SUB 10 - 12 - 14

                            01/09

                          X OBERT 

                   INTERNACIONAL 

CIUTAT DE SABADELL

 

        GRUPO A     GRUPO B 

  GRUPO C 

                             02/09

                       XVII TORNEIG 

               ONZE DE SETEMBRE 

                              04/09

                X OBERT D´ESTIU

                   D´ESCACS BASE

                  DEL GUINARDO

                              08/09

 V  I CIRCUIT DE PARTIDES RAPIDES 

                DE TARDOR 2017 

  DEL CLUB D’ESCACS TRES PEONS

                            09/09

      I  OPEN INTERNACIONAL

 

               GRUPO A     GRUPO B 

                             09/09

       II OPEN INTERNACIONAL

   DE GETXO

 VIZCAYA

                                                                                              09/09

                          II BLITZ 

      SOCIETAT CORAL 

       COLON SABADELL 

                             09/09

                     FESTA MAJOR 

                LLINARS DEL VALLES 

                 ESCACS A LA FRESCA

                            10/09

              1R TORNEIG D´ESCACS 

                         PONTOS 

            EL CHIRINGUITO DE JACK 

                           GIRONA

 

                            11/09

                        XIV DIADA 

  SOCIETAT CORAL 

 COLON SABADELL

                            15/09

  VI CIRCUIT DE PARTIDES RAPIDES 

               DE TARDOR 2017 

  DEL CLUB D’ESCACS TRES PEONS

                             16/09

         V OPEN INTERNACIONAL 

           D´ESCACS RAPIDS DE 

     L´ESCOLA D´ESCACS D`OSONA

                             16/09

                              XXXV 

                                                         OPEN MARTORELL

 

 

                             17/09

TORNEIG FESTA MAJOR

MONTORNES DEL VALLES

                              22/09

           VI OBERT DEL MOIANES

                                22/09

              III TANCAT D´ESCACS 

            DEL MOIANES DE NORMA 

                 DE MESTRE CATALA

                                22/09

         I TORNEO NOCTURNO 

      LA PASSIO D´ESPARREGUERA

                            22/09

   VI CIRCUIT DE PARTIDES RAPIDES 

                DE TARDOR 2017 

    DEL CLUB D’ESCACS TRES PEONS

                              23/09

                         XI  OBERT

        SANTA EULALIA DE RONÇANA

 

               GRUPO A     GRUPO B

               GRUPO C    GRUPO D

                              23/09

       XXX TORNEIG COSTA BRAVA

           MEMORIAL JOAN GELPI

                              23/09

     XXXIV TORNEIG PER EQUIPS 

                   CARLOS GRAU 

           CLUB ESCACS CORNELLA

                                24/09

         XXXIV TORNEIG LLAMPEC 

                   CARLOS GRAU 

             CLUB ESCACS CORNELLA

                                25/09

    V OBERT 

        CLUB ESCACS CORNELLA 

 MEMORIAL 

       DR. JOSEP VALLVE I PIÑOL

27/09

              III OBERT MEMORIAL 

                        ISIDRE PUIG

                                                                                                29/09

         XI OBERT VILA DE GRACIA

29/09

                 IX TORNEIG OBERT 

                 D’ESCACS DE BASE 

                  VILA DE GRACIA

30/09

                           XXI OPEN 

                 L´IDEAL D´EN CLAVE 

 

30/09

          XIV OBERT DEL MARESME 

                      ARGENTONA

           30/09 ( NUEVA FECHA )

    II OBERT DE PARTIDAS LLAMPEC

                     EL CATLLAR

                     TARRAGONA

07/10

             XIII TROFEO IBERCAJA 

             CIUDAD DE ZARAGOZA

18/10

              OPEN INTERNACIONAL 

                          S´ARENAL 

              PALMA DE MALLORCA

03/11

     IV FESTIVAL INTERNACIONAL

      JUAN MARTINEZ SOLA

 ALMERIA

                            20/11

              OPEN INTERNACIONAL 

                    ARTUR POMAR 

                  PALMA DE MALLORCA

 

                                                                                                30/11

   XVI FESTIVAL INTERNACIONAL 

         GRAN HOTEL BALI

     BENIDORM

 

                                                                                            11/10

                                             VII OPEN INTERNACIONAL

       CIUDAD DE ALFARO 

    LA RIOJA

                                                                                              16/11

 VI OPEN 

  CRUCERO DE AJEDREZ

                                                                                               05/12 

   XXXIII ABIERTO INTERNACIONAL

          SESTAO VIZCAYA

 15/12

     FESTIVAL INTERNACIONAL 

         SUNWAY SITGES