TU TIENDA ESPECIALISTA EN AJEDREZ

 

 

        CIRCULAR CAMPIONAT DE

      CATALUNYA PER EQUIPS D´EDATS



                TORNEOS EN JUEGO

          TORNEOS FINALIZADOS 2017

         

NUEVOS TORNEOS     

               22/09

             VI OBERT DEL MOIANES

 

                                22/09

              III TANCAT D´ESCACS 

            DEL MOIANES DE NORMA 

                 DE MESTRE CATALA

 

                            22/09

  I TORNEO NOCTURNO 

      LA PASSIO D´ESPARREGUERA

                            22/09

   VI CIRCUIT DE PARTIDES RAPIDES 

                DE TARDOR 2017 

    DEL CLUB D’ESCACS TRES PEONS

                             23/09

  VII OBERT DE PARTIDES RAPIDES 

            BARRI DEL PONT VELL 

                        RIPOLLET

Valid XIX Circuit de la Catalunya Central

                             23/09

               I TORNEIG SOLIDARI 

            COMBAT A L´ALZHEIMER 

               LIRA VENDRELLENCA

                            23/09

                         XI  OBERT

        SANTA EULALIA DE RONÇANA

 

               GRUPO A     GRUPO B

               GRUPO C    GRUPO D

                              23/09

       XXX TORNEIG COSTA BRAVA

           MEMORIAL JOAN GELPI

                              23/09

      XXXIV TORNEIG PER EQUIPS 

                   CARLOS GRAU 

           CLUB ESCACS CORNELLA

                              23/09

                         IV ABIERTO 

                FIESTAS DE SAN MIGUEL 

                   ARMILLA GRANADA 

                               23/09

        XV  OBERT INTERNACIONAL 

               CIUTAT DE CERVERA

 

                               24/09

                 FESTA CATALANA 

        I CAMPIONAT DE CATALUNYA 

           DE RAPIDES PER EQUIPS

 

                             24/09

         XXXIV TORNEIG LLAMPEC 

                   CARLOS GRAU 

             CLUB ESCACS CORNELLA

                               24/09

        TORNEIG PARTIDES RAPIDES

                     FESTA MAJOR 

 CLUB ESCACS ESPLUGUES L ´AVENÇ

                             25/09

    V OBERT 

        CLUB ESCACS CORNELLA 

   MEMORIAL 

       DR. JOSEP VALLVE I PIÑOL

27/09

               III OBERT MEMORIAL 

                        ISIDRE PUIG

                             29/09

              LXXXII CAMPEONATO 

                      DE ESPAÑA 

            INDIVIDUAL ABSOLUTO

      LAS PALMAS DE GRAN CANARIA

                             29/09

         XI OBERT VILA DE GRACIA

29/09

                 IX TORNEIG OBERT 

                 D’ESCACS DE BASE 

                  VILA DE GRACIA

29/09

                            II OPEN 

         CLUB D´ESCACS BARCELONA

 

30/09

           TORNEIG DE RAPIDES 

      FESTA MAJOR D´HOSTAFRANCS

30/09

                           XXI OPEN 

                 L´IDEAL D´EN CLAVE 

 

30/09

          XIV OBERT DEL MARESME 

                      ARGENTONA

 

                             30/09

            I TANCAT ARGENTONA


                              01/10

               TERRITORIAL ABSOLUT 

                    DE BARCELONA

 

                           GRUP A   

 

     BARCELONES   BAIX LLOBREGAT

 

                              01/10

               TERRITORIAL ABSOLUT 

                         DE GIRONA

 

                             01/10

               TERRITORIAL ABSOLUT 

                         TARRAGONA

 

                            01/10

               TERRITORIAL ABSOLUT 

                         LLEIDA

 

                              06/10

                         IV TANCAT 

     AMISTAT DE PREMIA DE MAR

 

          GRUP A  GRUP B   GRUP C 

                              07/10

                 TORNEIG INFANTIL

                    VALLROMANES

                             07/10

        17è OPEN  DE FESTA MAJOR

                  DE LES CORTS

                     SEMIRAPIDES 

   3r MEMORIAL FRANCESC MUÑOZ

 

                             07/10

            CAMPEONATO DE ESPAÑA 

           INDIVIDUAL DE VETERANOS

                ALTEA ( ALICANTE )

                             07/10

             XIII TROFEO IBERCAJA 

             CIUDAD DE ZARAGOZA

 08/10 

        17è OPEN  DE FESTA MAJOR

 DE LES CORTS

 RAPIDES 

   3r MEMORIAL FRANCESC MUÑOZ

11/10

  VII OPEN INTERNACIONAL

       CIUDAD DE ALFARO 

    LA RIOJA

 

12/10

         CAMPIONAT DE CATALUNYA 

              PER EQUIPS D´EDATS

 

                            18/10

  VIII PROVA 

    XI CIRCUIT RAPID 

   SANT MARTI

 

18/10

              OPEN INTERNACIONAL 

                          S´ARENAL 

              PALMA DE MALLORCA

28/10

             OPEN INTERNACIONAL 

MEMORIAL LEONARDO GARCIA JUNCO 

                          SEVILLA

03/11

     IV FESTIVAL INTERNACIONAL

      JUAN MARTINEZ SOLA

 ALMERIA

                             15/11

                           IX PROVA 

    XI CIRCUIT RAPID 

   SANT MARTI

                              16/11

                          VI OPEN 

  CRUCERO DE AJEDREZ


                              20/11

              OPEN INTERNACIONAL 

                    ARTUR POMAR 

                  PALMA DE MALLORCA

 

                             25/11

                                         I  OPEN INTERNACIONAL

                     D´ESCACS EEM

                                                                                                26/11

           III OBERT ACTIU SUB -2350

              CIUTAT DE BADALONA

                              30/11

   XVI FESTIVAL INTERNACIONAL 

         GRAN HOTEL BALI

     BENIDORM

                                                                                                05/12 

   XXXIII ABIERTO INTERNACIONAL

          SESTAO VIZCAYA

 15/12

     FESTIVAL INTERNACIONAL 

         SUNWAY SITGES

 

                             12/05

               CAMPEONATO MUNDIAL 

                AFICIONADOS DE ACO 

                            GRECIA