TU TIENDA ESPECIALISTA EN AJEDREZ

 

 

        

 

CAMPEONATOS DE ESPAÑA DE JOVENES

            SALOBREÑA  SUB 16

               EMPAREJAMIENTOS

             PARTIDAS EN DIRECTO



                OPEN INTERNACIONAL 

                     VILA DE SITGES

               EMPAREJAMIENTOS

             PARTIDAS EN DIRECTO



                       CALENDARI


               TORNEOS EN JUEGO

          TORNEOS FINALIZADOS 2017

                 

                    NUEVOS TORNEOS              

                              29/07

                    VII OPEN BLITZ 

                GRAN PENYA VILANOVA

 

                               29/07

                XVIII TORNEIG LLAMPEC 

                       FESTA MAJOR

                       SANTA ANNA 

               LIRA VENDRELLENCA

                             30/07

          XVIII OBERT INTERNACIONAL 

                   CIUTAT D´OLOT

 

                              31/07

           III CAMPIONATS D’EDATS 

           SANTA EUGÈNIA DE TER 

 

                             31/07

                         XII OBERT 

             SANTA EUGÈNIA DE TER

 

                             01/08

                    XXVII OBERT 

           DE LA POBLA DE LILLET

 

             GRUPO A      GRUPO B

                             01/08

       XII TORNEO DE PROMOCION 

                 DE ALMANSA 

                     ALBACETE

 

     GRUPO A      GRUPO B      BLITZ

                            02/08

        43è OBERT INTERNACIONAL 

            CIUTAT DE BADALONA

MEMORIAL MIQUEL CASTELLA I GILI

 

           INTERNACIONAL    GRUPO B 

                            04/08

                     VI LLAMPEC 

          SANTA EUGÈNIA DE TER   

 

                             05/08

                          VI ACTIU

              SANTA EUGENIA DE TER

                             05/08

                      III TORNEIG 

                    FESTA MAJOR 

    SANT SALVADOR DE GUARDIOLA

Valid XIX Circuit de la Catalunya Central

                             06/08

                         V TORNEIG 

                RELLOTGE DE SORRA

                LIRA VENDRELLENCA

                              08/08

            V TORNEO INTERNACIONAL

             CIUDAD DE PONTEVEDRA

 

                              10/08

           XVIII OBERT INTERNACIONAL 

                      MIQUEL MAS 

                         FIGUERES

 

               GRUPO A     GRUPO B     

                              11/08

              I OPEN INTERNACIONAL 

              SANT ADRIA DEL BESOS

 

                GRUPO A    GRUPO B

                             11/08

          17 CAMPEONATO DE EUROPA

                   DE VETERANOS

                        SABADELL

 

                        +50       +65

                 +50 FEM.     +65 FEM.

                             12/08

                I SPEED CHESS ESCACS

                LIRA VENDRELLENCA

                             12/08

                  IV TORNEIG LLAMPEC

                MEMORIAL PERE COROMINES

                 HOSPITALET DE L´INFANT 

 

                              13/08

                     XXXIV TORNEO 

         SAN LORENZO DE EL ESCORIAL 

                           MADRID


                              14/08

                        VI TORNEIG INFANTIL SUB12 

                      MIQUEL MAS 

                         FIGUERES   

 

                            14/08

                V TORNEIG LLAMPEC 

                     FESTA MAJOR 

                 VILA D´ULLASTRELL 

Valid XIX Circuit de la Catalunya Central

                              15/08

                        VI TORNEIG 

              DE PARTIDES RAPIDES 

          FESTA MAJOR DE NAVARCLES 

           Puntuable pel XIX Circuit  de la                         Catalunya Central 


                             18/08

          XIX OPEN INTERNACIONAL

          DE SANTS, HOSTAFRANCS 

                    I LA BORDETA

 

                GRUPO A     GRUPO B 

                          GRUPO C

                             19/08

                      II OBERT LIRA 

                    VENDRELLENCA

                             27/08

                      VII TORNEIG 

              DE PARTIDES RAPIDES 

                     FESTA MAJOR 

                  VILA DE RIPOLLET

                             01/09

                          X OBERT 

                   INTERNACIONAL 

                CIUTAT DE SABADELL

 

                GRUPO A     GRUPO B 

                          GRUPO C 

                             09/09

            I  OPEN INTERNACIONAL

                              09/09

              II OPEN INTERNACIONAL

                         DE GETXO

                           VIZCAYA

 

                             09/09

                          II BLITZ 

                  SOCIETAT CORAL 

                  COLON SABADELL 

                                                                                            11/09

                         XIV DIADA 

                   SOCIETAT CORAL 

                  COLON SABADELL

                               16/09

                               XXXV 

                   OPEN MARTORELL

 

                               25/09

                           V OBERT 

               CLUB ESCACS CORNELLA 

                          MEMORIAL 

              DR. JOSEP VALLVE I PIÑOL

                              29/09

                 I TORNEO NOCTURNO 

            LA PASSIO D´ESPARREGUERA

                              03/11

        IV FESTIVAL INTERNACIONAL

            JUAN MARTINEZ SOLA 

                           ALMERIA

                                                                                                30/11

      XVI FESTIVAL INTERNACIONAL 

                 GRAN HOTEL BALI

                       BENIDORM

                                                                                                 11/10

                             VII OPEN INTERNACIONAL

              CIUDAD DE ALFARO 

                       LA RIOJA

                                                                                                   16/11

                            VI OPEN 

               CRUCERO DE AJEDREZ

                                                                                               05/12 

      XXXIII ABIERTO INTERNACIONAL

                   SESTAO VIZCAYA

                              15/12

          FESTIVAL INTERNACIONAL 

                  SUNWAY SITGES