DESCARGA DE PARTIDAS 

                  CLIK AL MUÑECO


II MEMORIAL ARTURO POMAR SUB 12

II MEMORIAL ARTURO POMAR SUB 10

CAMPIONAT DE CATALUNYA PER EQUIPS D´EDATS

SUB 08      SUB 10    SUB 12  

SUB 14      SUB 16     SUB 18 

LXXXII CAMPEONATO DE ESPAÑA INDIVIDUAL

CAMPIONAT DE CATALUNYA  RAPIDES PER EQUIPS

XV OBERT INTERNACIONAL CIUTAT CERVERA

XVII OPEN ACTIU FESTA MAJOR SANT ADRIA

OPEN INTERNACIONAL  ACTIUS VALLFOGONA

V OPEN  INTER. L´ESCOLA D´ESCACS D`OSONA

CAMPEONATO EUROPA EDADES 

SUB08  SUB10   SUB12

SUB14  SUB16   SUB18

                            CHICAS

SUB08  SUB10   SUB12

SUB14  SUB16   SUB18

XIV DIADA SOCIETAT CORAL COLON SABADELL

INTERNACIONAL CIUTAT DE SABADELL  

                           GRUPO A    

                                    GRUPO B 

                           GRUPO C

1R TORNEIG D´ESCACS PONTOS

XV TORNEIG ACTIU VILA DE SANTPEDOR

II BLITZ SOCIETAT CORAL COLON SABADELL

X OBERT D´ESTIU DEL GUINARDO

GRUPO A   GRUPO B

44 OPEN INTERNACIONAL CIUTAT DE MANRESA

XIX OPEN INTERNACIONAL DE SANTS

   GRUPO A 

 GRUPO B   GRUPO C

17 CAMPEONATO DE EUROPA DE VETERANOS

+50  +65 +50 FEM. 

CAMPEONATO DE RAPIDAS OPEN DE SANTS

I OPEN INTERNACIONAL SANT ADRIA DEL BESOS

                                    GRUPO A


                                    GRUPO B

XVIII OBERT INTERNACIONAL FIGUERES

                                    GRUPO A

                                     GRUPO B

VI TORNEIG INFANTIL SUB12 FIGUERES

FESTA MAJOR DE GRACIA PARTIDES RAPIDES

VI TORNEIG ESCACS CLUB ESPORTIU SANT MIQUEL

IV TORNEIG LLAMPEC HOSPITALET DE L´INFANT 

43è OBERT INTERNACIONAL CIUTAT DE BADALONA

                                    GRUPO A    

                                     GRUPO B

XXVII OBERT DE LA POBLA DE LILLET

GRUPO A    GRUPO B

CAMPEONATO ESPAÑA SALOBREÑA  SUB 18 RAPIDO

VI ACTIU SANTA EUGENIA DE TER

CAMPEONATOS DE ESPAÑA SALOBREÑA  SUB 18

VI LLAMPEC SANTA EUGÈNIA DE TER 

XII OBERT SANTA EUGÈNIA DE TER

III CAMPIONATS D’EDATS SANTA EUGÈNIA DE TER

OPEN INTERNACIONAL VILA DE SITGES

                           GRUPO A    

                                     GRUPO B

XVIII OBERT INTERNACIONAL CIUTAT D´OLOT

35 OPEN INTERNACIONAL D´ANDORRA 

CAMPEONATO ESPAÑA SALOBREÑA  SUB 16 RAPIDO

VII OPEN BLITZ GRAN PENYA VILANOVA

CAMPEONATOS DE ESPAÑA SALOBREÑA  SUB 16

GRAN PRIX ANDORRA

XXXVII TORNEIG RAPIDES FESTA MAJOR PARETS 

CAMPEONATO ESPAÑA SALOBREÑA  SUB 14 RAPIDO

III TORNEIG ESTIUENC LLAMPEC CERVERA

CAMPEONATOS DE ESPAÑA SALOBREÑA  SUB 14 

XIX OBERT INTERNACIONAL SANT MARTI

                           GRUPO A    

                                    GRUPO B

CAMPEONATO ESPAÑA SALOBREÑA  SUB 12 RAPIDO

                         OPEN DE BENASQUE 

CAMPEONATOS DE ESPAÑA SALOBREÑA  SUB 12

XIX OBERT BLITZ SANT MARTI

XL OPEN INTERNACIONAL DE BARBERA

                           GRUPO A   

                           GRUPO B  GRUPO C

CAMPEONATO ESPAÑA SALOBREÑA  SUB 10 RAPIDO

XIX OPEN INTERNACIONAL TORREDEMBARRA

VI TORNEIG FESTA MAJOR PALLEJA

I TORNEIG BLITZ PEON NEGRO

CAMPEONATOS DE ESPAÑA SALOBREÑA SUB 10 

XXV OPEN INTERNACIONAL CIUTAT DE MONTCADA

                           GRUPO A   

                                      GRUPO B  

                                      GRUPO C

VI IRT MASDENVERGE TERRES DE L´EBRE

II TORNEO  SOLIDARIO DE PAMPLONA 

V FESTIVAL INTERNACIONAL PLATJA D´ARO

                           GRUPO A 

                            GRUPO B

IV TORNEIG  FESTA MAJOR HOSTALRIC

CAMPEONATOS DE ESPAÑA SALOBREÑA  SUB 08

TORNEIG ACTIU AJUNTAMENT DE SANT GREGORI

TORNEIG OBERT DE RAPIDES TRES PEONS

III TORNEO INTERNACIONAL OPEN BLITZ MONTCADA

CTO. ESPAÑA SELECCIONES SUB14

V CERRADO INTERNACIONAL U. E. MONTCADA

I TORNEIG ESCACS RAPIDS DEL REUS DEPORTIVO

I TORNEIG OBERT DEL GOTIC CLUB  BARCELONA

 XIII OPEN CIUTAT DE SANT ADRIA

VIII MEMORIAL JOSEP LORENTE ESCACS ACTIUS

XIX  OBERT INTERNACIONAL FOMENT MARTINENC 

              GRUPO A

              GRUPO B

                   GRUPO C

 XIII OBERT CIUTAT DE MATARO MEMORIAL VIÑAS

               GRUPO A    

               GRUPO B

                   GRUPO C

XI OBERT LLINARS DEL VALLES

                   GRUPO A 

                   GRUPO B

                    GRUPO C

V  OBERT CALCULIN

GRUP OR SUB 8 GRUP OR SUB 10  GRUP OR SUB 12

XVIII CAMPIONAT RAPIDES  SANT ADRIA

VI OBERT DE LA VALL DEL TENES

TANCATS DEL TRES PEONS

              TANCAT MC  

                     GRUPO 1    GRUPO 2  GRUPO 3   

         GRUPO 4    GRUPO 5   GRUPO 6 

XXIX VILA SANT BOI MEMORIAL MATEU CHALMETA

               GRUPO A

                   GRUPO B

                                            GRUPO C

X OBERT DE PRIMAVERA CLUB D´ESCACS LA LIRA

I TORNEIG LLAMPEC VINTAGE CORNELLA

60 OBERT DE TERRASSA

TERRITORIAL DELEGACIO LLEIDA

                   GENERAL    

PROMOCIO

XVIII TORNEIG LA PASSIO D´ESPARREGUERA

X OPEN INT. MEMORIAL EZEQUIEL MARTIN 

INTERNACIONAL    SUB 16

IX TORNEIG ACTIU VILA DE PERELADA

OPEN   SUB 8  SUB 10  SUB 12

CTO. INDIVIDUAL EUROPA CHESS CHAMPIONSHIP

MEMORIAL CALBET TARRAGONA

GRUPO A    GRUPO B

XV TORNEIG OBERT  ACTIU STA. COLOMA QUERALT

TORNEIG OBERT DE PARTIDES RÀPIDES CAN EUSEBIO

TORNEIG 75é ANIVERSARI CLUB ESCACS CORNELLA

I TORNEIG CAMPING GAVINA

III TORNEIG D´ESCACS ACTIU EEM 

FINAL DEL CAMPIONAT DE CATALUNYA DE VETERANS

CIUTAT HOSPITALET JAKE CLUB

XI OBERT D´ESCACS VILAFRANCA  C.U.C.

XII  OBERT INTERNACIONAL TUPINAMBA

GRUPO A   GRUPO B

VI OPEN INTERNACIONAL LLUCMAJOR

V OPEN INTERNACIONAL  ACTIUS CIUTAT DE RUBI 

V TERRITORIAL ACTIU DE GIRONA

IV TORNEO DE PRIMAVERA EEM 

LLAMPEC DE SANT BOI DE LLUÇANES

IV OBERT VILA DE GRACIA PER MAJORS DE 55 ANYS

V TORNEIG SUB-14 LA PASSIO D´ESPARREGUERA

I OPEN INTERNACIONAL CIUTAT DE VILANOVA

V OBERT CALCULÍN DE PROMOCIO D´ESCACS

GROC    VERD    BLAU   VERMELL 

VII ACTIU DEL CATALUNYA ESCACS

XI TORNEIG INTERNACIONAL DE CANOVELLES

ABSOLUT DE CATALUNYA

5E TORNEIG ACTIU LA CANALLA DEN NICOLAS

SALOU CHESS FESTIVAL

I TORNEIG INTERNACIONAL ACTIU DEL GUINARDO

V TORNEO BLITZ DIA INTERNACIONAL DEL TRABAJO

II BLITZ SALOU CHESS FESTIVAL

TORNEIG ACTIU CLUB ESCACS CORNELLA

75 CAMPIONAT FEMENI DE CATALUNYA

44 TORNEO INTERNACIONAL LA RODA (ALBACETE)

I TROBADA PASQUA CLUB D´ESCACS LLINARS

CAMPIONAT DE CATALUNYA PER EDATS

      SUB 08    SUB 10     SUB 12

      SUB 14    SUB 16     SUB 18

CAMPIONAT LLAMPEC  LA PINEDA 2017

11è TORNEIG OBERT ACTIUS BICOLOR

CONSELL DE L´ESPORT ESCOLAR PER EQUIPS CEEB

SUB 10     SUB 12   SUB 14

XI OBERT DE LA SOCIETAT CORAL COLON SABADELL

TANCAT PER NORMA DE MI SOCIETAT CORAL COLON

II OPEN INTERNACIONAL  UNIVERSIDAD DE VIC

CAMPIONAT VETERANS GIRONA

OBERT DE RAPIDES DEL TRES PEONS

III TORNEIG DEL FORMATGE ALEATORI FISCHER

XXXV  OBERT LA LIRA

XIX  OBERT TRES PEONS

                 GRUPO A   

GRUPO B

VI TORNEIG CLASSIC INTERNACIONAL SANT MARTI

XIIè TORNEIG D´IGUALADA I DE L´ANOIA

II PROVA DEL XI CIRCUIT RAPID SANT MARTI

COPA CATALANA FASES TERRITORIALS

FASE BARCELONA 

FASE GIRONA

FASE LLEIDA

FASE TARRAGONA

I TROBADA PIZZA - ESCACS CLUB D´ESCACS LLINARS

III  TORNEIG PER PARELLES MIXTES

I OBERT BASE DE NADAL DEL TRES PEONS

II TORNEIG D´HIVERN ACTIU SANT BOI 

I TORNEIG DE REIS EEM

VI  OBERT DE RAPIDES DE NADAL MAS GUINARDO