DESCARGA DE PARTIDAS 

                   CLIK AL MUÑECO


GRAN PRIX ANDORRA

XXXVII TORNEIG RAPIDES FESTA MAJOR PARETS 

CAMPEONATO ESPAÑA SALOBREÑA  SUB 14 RAPIDO

III TORNEIG ESTIUENC LLAMPEC CERVERA

CAMPEONATOS DE ESPAÑA SALOBREÑA  SUB 14 

XIX OBERT INTERNACIONAL SANT MARTI

                            GRUPO A     

                                     GRUPO B

CAMPEONATO ESPAÑA SALOBREÑA  SUB 12 RAPIDO

OPEN DE BENASQUE 

CAMPEONATOS DE ESPAÑA SALOBREÑA  SUB 12

XIX OBERT BLITZ SANT MARTI

XL OPEN INTERNACIONAL DE BARBERA

                            GRUPO A   

                           GRUPO B  GRUPO C

CAMPEONATO ESPAÑA SALOBREÑA  SUB 10 RAPIDO

XIX OPEN INTERNACIONAL TORREDEMBARRA

VI TORNEIG FESTA MAJOR PALLEJA

I TORNEIG BLITZ PEON NEGRO

CAMPEONATOS DE ESPAÑA SALOBREÑA SUB 10 

XXV OPEN INTERNACIONAL CIUTAT DE MONTCADA

                           GRUPO A   

                                    GRUPO B  

                                    GRUPO C

VI IRT MASDENVERGE TERRES DE L´EBRE

II TORNEO  SOLIDARIO DE PAMPLONA 

V FESTIVAL INTERNACIONAL PLATJA D´ARO

                          GRUPO A 

                          GRUPO B

IV TORNEIG  FESTA MAJOR HOSTALRIC

CAMPEONATOS DE ESPAÑA SALOBREÑA  SUB 08

TORNEIG ACTIU AJUNTAMENT DE SANT GREGORI

TORNEIG OBERT DE RAPIDES TRES PEONS

III TORNEO INTERNACIONAL OPEN BLITZ MONTCADA

CTO. ESPAÑA SELECCIONES SUB14

V CERRADO INTERNACIONAL U. E. MONTCADA

I TORNEIG ESCACS RAPIDS DEL REUS DEPORTIVO

I TORNEIG OBERT DEL GOTIC CLUB  BARCELONA

 XIII OPEN CIUTAT DE SANT ADRIA

VIII MEMORIAL JOSEP LORENTE ESCACS ACTIUS

XIX  OBERT INTERNACIONAL FOMENT MARTINENC 

                            GRUPO A

                            GRUPO B

                                     GRUPO C

 XIII OBERT CIUTAT DE MATARO MEMORIAL VIÑAS

                            GRUPO A     

                             GRUPO B

                                      GRUPO C

XI OBERT LLINARS DEL VALLES

                                    GRUPO A 

                                     GRUPO B

                                      GRUPO C

V  OBERT CALCULIN

GRUP OR SUB 8  GRUP OR SUB 10  GRUP OR SUB 12

XVIII CAMPIONAT RAPIDES  SANT ADRIA

VI OBERT DE LA VALL DEL TENES

TANCATS DEL TRES PEONS

                          TANCAT MC  

                                         GRUPO 1     GRUPO 2   GRUPO 3     

                 GRUPO 4     GRUPO 5    GRUPO 6 

XXIX VILA SANT BOI MEMORIAL MATEU CHALMETA

                            GRUPO A

                                     GRUPO B

                                                                                       GRUPO C

X OBERT DE PRIMAVERA CLUB D´ESCACS LA LIRA

I TORNEIG LLAMPEC VINTAGE CORNELLA

60 OBERT DE TERRASSA

TERRITORIAL DELEGACIO LLEIDA

                                     GENERAL     

PROMOCIO

XVIII TORNEIG LA PASSIO D´ESPARREGUERA

X OPEN INT. MEMORIAL EZEQUIEL MARTIN 

INTERNACIONAL    SUB 16

IX TORNEIG ACTIU VILA DE PERELADA

OPEN    SUB 8   SUB 10   SUB 12

CTO. INDIVIDUAL EUROPA CHESS CHAMPIONSHIP

MEMORIAL CALBET TARRAGONA

GRUPO A     GRUPO B

XV TORNEIG OBERT  ACTIU STA. COLOMA QUERALT

TORNEIG OBERT DE PARTIDES RÀPIDES CAN EUSEBIO

TORNEIG 75é ANIVERSARI CLUB ESCACS CORNELLA

I TORNEIG CAMPING GAVINA

III TORNEIG D´ESCACS ACTIU EEM 

FINAL DEL CAMPIONAT DE CATALUNYA DE VETERANS

CIUTAT HOSPITALET JAKE CLUB

XI OBERT D´ESCACS VILAFRANCA  C.U.C.

XII  OBERT INTERNACIONAL TUPINAMBA

GRUPO A   GRUPO B

VI OPEN INTERNACIONAL LLUCMAJOR

V OPEN INTERNACIONAL  ACTIUS CIUTAT DE RUBI 

V TERRITORIAL ACTIU DE GIRONA

IV TORNEO DE PRIMAVERA EEM 

LLAMPEC DE SANT BOI DE LLUÇANES

IV OBERT VILA DE GRACIA PER MAJORS DE 55 ANYS

V TORNEIG SUB-14 LA PASSIO D´ESPARREGUERA

I OPEN INTERNACIONAL CIUTAT DE VILANOVA

V OBERT CALCULÍN DE PROMOCIO D´ESCACS

GROC    VERD    BLAU   VERMELL 

VII ACTIU DEL CATALUNYA ESCACS

XI TORNEIG INTERNACIONAL DE CANOVELLES

ABSOLUT DE CATALUNYA

5E TORNEIG ACTIU LA CANALLA DEN NICOLAS

SALOU CHESS FESTIVAL

I TORNEIG INTERNACIONAL ACTIU DEL GUINARDO

V TORNEO BLITZ DIA INTERNACIONAL DEL TRABAJO

II BLITZ SALOU CHESS FESTIVAL

TORNEIG ACTIU CLUB ESCACS CORNELLA

75 CAMPIONAT FEMENI DE CATALUNYA

44 TORNEO INTERNACIONAL LA RODA (ALBACETE)

I TROBADA PASQUA CLUB D´ESCACS LLINARS

CAMPIONAT DE CATALUNYA PER EDATS

           SUB 08    SUB 10     SUB 12

           SUB 14    SUB 16     SUB 18

CAMPIONAT LLAMPEC  LA PINEDA 2017

11è TORNEIG OBERT ACTIUS BICOLOR

CONSELL DE L´ESPORT ESCOLAR PER EQUIPS CEEB

SUB 10     SUB 12    SUB 14

XI OBERT DE LA SOCIETAT CORAL COLON SABADELL

TANCAT PER NORMA DE MI SOCIETAT CORAL COLON

II OPEN INTERNACIONAL  UNIVERSIDAD DE VIC

CAMPIONAT VETERANS GIRONA

OBERT DE RAPIDES DEL TRES PEONS

III TORNEIG DEL FORMATGE ALEATORI FISCHER

XXXV  OBERT LA LIRA

XIX  OBERT TRES PEONS

                                  GRUPO A   

GRUPO B

VI TORNEIG CLASSIC INTERNACIONAL SANT MARTI

XIIè TORNEIG D´IGUALADA I DE L´ANOIA

II PROVA DEL XI CIRCUIT RAPID SANT MARTI

COPA CATALANA FASES TERRITORIALS

FASE BARCELONA 

FASE GIRONA

FASE LLEIDA

FASE TARRAGONA

I TROBADA PIZZA - ESCACS CLUB D´ESCACS LLINARS

III  TORNEIG PER PARELLES MIXTES

I OBERT BASE DE NADAL DEL TRES PEONS

II TORNEIG D´HIVERN ACTIU SANT BOI 

I TORNEIG DE REIS EEM

VI  OBERT DE RAPIDES DE NADAL MAS GUINARDO